Srpen 2012

Justin Bieber ft. Big Sean - As Long As You Love Me

21. srpna 2012 v 17:27 | Dee |  Critique
Kája si přála kritiku i k videoklipu As Long As You Love Me od Justina Biebera. Ve snímku můžeme vidět Big Seana, který se na přípravě této skladby podílel. Kluci, hoši, chlapy..nevím :D Zpívají o tom jaké to je někoho milovat. Dívky otec zrovna nejeví moc velký zájem o to, že by měla jeho dcera chodit s chlapcem (Justin).

Nejsem velká fanynka Justina a proto nebudu zlá :D Udržím své názory na něj na uzdě a budu hodnotit jen klip. Dá se říct, že lidé milují to povídání před tím než se pustí samotná písnička a začne se něco dít. I mě se to líbí a vždy se to danným umělcům co na videu pracují povede. V tomto případě se jim to nepovedlo. 42minuta - je vidět kameraman, jak filmuje scénku. :D Což mi přijde nepřípustné. Když se toto objeví ve filmu nebo ve videu, tak si toho lidé hned všimnou. Zajímalo by mě proč si toho nevšiml ten, kdo tohle video měl na starost. Teď to běhá světěm. Justina ovšem musím pochválit. Jak je známo je to velmi dobrý zpěvák a tanečník. V tomto snímku dlouhém skoro 6minut předvedl nejen to - ukázal, že umí i hrát. Líbí se mi taneční kreace a dokonale to pasuje do melodie písničky. Milostné scénky s dívenkou jsou opravdu k chuti, že? Plno dívek by chtělo být na jejím místě. To se Justinovi a ostatím opravdu moc povedlo. Zároveň je ovšem dobré, že to neskončí happy endem. Aspoň má význam písničky smysl a navazuje na videoklip. :)

Chyby podle mě: 42minuta - kamera, 4:29-4:30 Justin už má skloněnou hlavu a to ho ještě neudeřil také je vidět, že se ho ani nedotkl, ale nemůžeme chtít aby ho něko bil :D

Dobrá kritika: 50% - taneční kreace, příběh, konec
Špatná kritika: 50% - kameraman, "bitka" :D

Opravdu dlouho jsem přemýšlela nad procenty. Podle mě je prostě špatné, když je v nějakém snímku vidět kamera. V tomto případě to zabírá hodně času a místa ve videu. Nakonec jsem to nechala pade na pade, protože by to bylo mnohem horší ;)

Všechno nejlepší všem Johankám :)

21. srpna 2012 v 16:16 | Dee |  Diaries
Tímto článkem bych chtěla popřát všem Johankám. :) Dnes 21.srpna máte jmeniny a vím, že tolik dívek zase není, ale musím to udělat. :D Osobně znám jen dvě Johanky. Mě se to jméno neskutečně líbí! Chtěla bych se tak jmenovat :D Lepší než Denisa :D Nic proti Denčám, ale mě to jméno prostě nikdy nesedne. ;P Znáte Vy nějakou Johanku? Možná někomu z Vás říká něco holčina pod nickem Dem. :) Její pravé jméno je Johanka - doufám, že se brzy uvidíme. :D Vlastně asi jo, až začnu jezdit do školy ;D Jestli se tam vůbec někdy ukážu..Tak tedy všechno nejlepší Johči :)

Dee

Will.I.Am ft. Eva Simons - This Is Love

21. srpna 2012 v 15:22 | Peth |  Critique
Přináším první kritiku na přání. Karolína si přála dvě kritiky - na tohle video a pak ještě na video od Justina Biebera, ale jak zadala, tak to druhé má na starost Dee. :) Popravdě jsem ráda, že jsi zrovna mě vybrala tohle video, protože je to má oblíbená písnička ;)
Will.I.Am spolu s odvážnou a mladou zpěvačkou Evou Simons vytvořili píseň o tom jaké to je cítit hudbu. Přesněji beaty. Svými slovy a slokami ukazují lidem, jak se cítí hudba - This Is Love.
S videoklipem nejsem tak spokojená, jako s textem. Mám Londýn velmi ráda až na to jak je to šedé město. Ovšem pro tuhle píseň by jsem vybrala nějaké rušnější město. Vím, že New York se vyskytuje v plno videoklipech, ale vzhledem k tomu, že je to taneční píseň tak bych osobně vybrala NY a nebo třeba Monte Carlo či Vatikán. Né, dělám si prču :D Vatikán určitě ne, ale bylo by to celkem dobré no ne? :D To že Will začíná v prvních sekundách hrát na klavír je podle mě dobré. Více vynikde melodie, ale pak mi tam nesedí jak drží ten deštník a zpívá. Bez toho deštníku by se to klidně obešlo ;)

Chyby podle mě: Ten deštník, jak už jsem zmiňovala. Také je vidět, že video je točené ve studiu a proto, když ve videu prší jak z konve, tak lidé co chodí za Willem nemají deštník. Když budete pozorní, tak si můžete všimnout, že nějaké osoby tam chodí až dvakrát a mají tu samou chůzi. :D

Dobrá kritika: 40% - klavír, notebook, 'ohňostroj', efekty, lidé co tančí
Špatná kritika: 60% - deštník, kolemdoucí, Londýn

You want critique?

21. srpna 2012 v 14:04 | Dee&Peth |  You want?
Nevíme jestli se někdo zapojí, ale doufáme že třeba časem někdo napíše. :)
O co jde? Do komentáře nám můžete napsat na co by jste chtěli kritiku. Upozorňujeme, že u knih to bude trošku horší. Peth (knihomol) asi nebude chtít číst nějaké knihy. Nadruhou stranu má jich hodně přečtených, takže se třeba trefíte. Můžete chtít kritiku i na něco, co jste nikdy neviděli nebo nečetli a tím pádem Vám jedna z nás udělá obrázek.
Kritiku můžeš chtít: o filmu, seriálu, knize, hudebním videu, na tvůj blog a nebo můžeš přihlásit blog který rád/a naštěvuješ.

Název: Napiš název filmu nebo třeba knihy - podle toho, co jsi si vybral/a.Pokud chceš ohodnotit tvůj blog, tak místo 'název' dej adresu a nebo jestli chceš ohodnotit jiný blog, tak to samé.
Hudební video: Místo 'názvu' dej odkaz na youtube

To aby jste si vybrali od koho kritiku chcete :)
Peth: Od sedmého ročníku zák. školy psala malé články do školích novin. Ráda čte a proto si vysloužila na základce přezdívku ,,Knihomol" v deváté třídě už psala větší články, co se týkali základky spolu s Josefem Krobem (řiditel).

Dee: Od září nastupuje na střední školu; obor žurnalistika. Od svých 14-ti psala spolu s Klárou (hlavní novinářka L. Deníku) Libochovický Deník (městské noviny). Má velký podíl na článku o J.E. Purkyně (Libochovický rodák) a její dílo vysí v Libochovickém zámku. Zůčastňovala se akcí okolo Libochovicka, aby poté mohla psát. Dělala to pro sebe a protože noviny potřebovali mladšího ducha. Co na téhle práci miluje - zdělení svých kritik ostatním a brýle :D
[Naše díla-nedíla naleznete na stránkách města,stránkách školy,stránkách Li.zámku]
Do komentáře:
1.Tvojí přezdívku/Nick
2.Blog/nemusíš mít
3.Film/Seriál/Kniha/H.Video/Blog?
4.Název?
5.Kritiku chceš od Peth nebo od Dee?

Favourites

21. srpna 2012 v 12:09 | Dee&Peth |  Favourites
I my máme v blogovém světě nějaké oblíbené blogy na které rády a pravidelně chodíme. Možná je toto něco jako malá reklama, ale na tom nezáleží. Je to pozitivní :D

Oblíbené stránky obou:
1.Vikiska (podle nás nejlepší fan site o Seleně)
2.Lori (fan site o JB-je aktivní a nic jí tam nechybí)
3.Dem. (píše povídky o One Direction)


Oblíbené stránky Peth:
1.harrypotter-ff (povídky o HP-vše čtu)
2.onedirection-ff (povídky o 1D-čtu jen nějaké)
3.Ems* (podle mě jedno z nejlepší fan site o Demi)
4.Miška* (fan site o Bruno Marsovi-nějakou dobu neaktivní)

Oblíbené stránky Dee:
1.Roxy (fan site o Avril Lavigne)
2.Márč (jsem fanouškem jejích povídek)
4.Dominika (nejedná se o blog, ale je to zaručený zdroj informací o SP)

Časem dopřidáme, ale tohle je zatím vše :)

Žena v černém (2012) | The Women In Black

21. srpna 2012 v 11:07 | Peth |  Recenze: Filmy
Přináším první recenzi a to filmu Žena v černém. Filmy je z roku 2012 a v ČR měl premiéru 20.února 2012>ZDE se můžete podívat, co na film říkají lidé ze 'showbyznysu' nebo obyčejní náštěvníci. O tomto filmu se mluvilo ve VIP Zprávách na Primě od kuď pochází video. Film určitě doporučuji. Není tak hororový, jak se o něm povídá (aspoň mě to tak nepřišlo). Je to duchařský thriller, takže žádné krvavé scénky se nemusíte bát.

Viděli jste tento film? - Jaký na Vás udělal dojem?

Moje hodnocení: 85%
Žánr: Thriller, drama, horor
Délka: 95min
Hl. role: Daniel Radcliffe
-Snímek se vůbec nepodobá Harrymu Potterovi. Poté, co byl zveřejněn trailer k tomuto filmu, tak si plno lidí bralo do pusinky, že Žena v černém je buď Voldemortova nebo Snapeova matka. :D Tento film porovnávají hlavně fanoušci Harryho Pottera právě s Harrym. Což mi přijde jako nesmysl, když jde úplně o něco jiného a není to napsané J.K.Rowlingovou. Jak se Daniel obával - ,,Bojím se, že mi navždy zůstane Harry Potter. Nedostanu žádné jiné role a lidé mě budou vždy poznávat jen jako toho chlapce s jizvou, co porazil Voldemorta. To nechci. Chci hrát i jiné role."POPIS:Snímek na motivy klasického duchařského příběhu vypráví příběh Arthura Kippse (Daniel Radcliffe), právníka, který je nucen opustit svého malého syna a odcestovat do odlehlé vesnice, aby zde vyřídil právní záležitosti související s nedávno zesnulým majitelem rezidence Eel Marsh House. Kipps, který o samotě pracuje v tomto starém sídle, začíná odhalovat místní krutá a znepokojivá tajemství a jeho obavy se dále stupňují poté, co zjistí, že místní děti za záhadných okolností umírají. Když pomstychtivá žena v černém začne ohrožovat i jeho nejbližší, je Kipps nucen hledat způsob, jakým vražedný kruh přerušit.Povede se Kippsovi tento kruh přerušit a jeho čtyř-letý syn zůstane na živu?

Více v C. Článku: Trailery, ke stažení.

Directory | Recenze

21. srpna 2012 v 10:20 | Dee&Peth |  Recenze
[Recenze na filmy; naše názory na filmy,seriály a také doporučení pro Vás]

[Recenze na videa; Různá nová videa ze světa 'showbyznysu']

Recenzí bude více a pod jinými rubrikami, ale času dost. :)


Have A Questions?

20. srpna 2012 v 21:25 | Dee |  Questions

Máš na Dee nebo na Peth nějakou otázku? Pokud ano, tak se můžeš zapojit :) Můžete se ptát jen jedné z adminek a nebo pokud Vás zajímá něco na obě dvě, tak i tak můžete.

Ptát se můžete opravdu na cokoliv - my odpovíme i na největší prasárny a nesmysly !! :D

Na e-mail> day-off-web@email.cz
Do předmětu> Questions
-Nezapomeňte připsat, koho se ptáte! Můžete to připsat do 'předmětu' a nebo až v samotném textu.

Adminka Peth

20. srpna 2012 v 18:34 | Peth |  Peth

Jméno: Petra
Věk: 16
Sourozenci: Nemá.

-----------------------------
Má ráda: Harryho Pottera - knížní verze, pizzu, 7UP, propisky se zvířátky, upřímné lidi, zvířata, KFC, vůně levandulí, karafiáty, Demi Lovato, Selenu Gomez, Zayna Malika - jen kvůli vzhledu!

Nemá ráda: One Direction, lháře, lidi kteří na sebe chtějí jen upozornit a využívají k tomu někoho jiného, houby, Německo, Tokio Hotel, nudu, tropy , slimáky.

Ovšem, že je toho mnohem více, ale to podstatné tu je. Myslím ;D Než se do mě plno Directionerek pustí, že "nemám ráda" 1D, tak si sedněte a dýchejte - je rozdíl nemít rád a nenávidět.

Nenávidím: Nevím proč, ale vždy budu mít proti srsti Zelenou a Frisco :DD
-----------------------------
Netuším, co takle psát :D Ráda poslouchám Demi Lovato. Je to silná dívka a přeji jí jen štěstí a hlavně zdraví. :) Od vydání nového alba BELIEVE od Justina (jakoby nikdo něvěděl :D) mám toho klučíka ráda (Dee mě zabí, ale je to má věc). Stejně na něj mám svůj názor stejně tak jako na plno dalších věcí - filmů, knih, lidí, celebrit. To že se mi líbí nějaká jeho nová píseň, ze mě hned nedělá Belieberku - DÍKY BOHU lol :DD Miluju karafiáty a pařby se svýma kamarádama. Všem co neviděli Černou ženu - doporučuji! Je to krásný film a nikdy mě neprestane nudit. Jsem totální fanoušek Harryho Pottera a právě Daník v tomto filmu hraje hlavní roli - Že by konečně zemřel ? ;) Ráda nakupuji, jako každá holka a pokud to není jedna z dívčích oblíbených činností - Jste snad kluci ? :D I když..teď je polovina kulčičího lidstva zženštilá až až. :D
-----------------------------
Pavahou jsem trochu odpuzivá :D Jsem totálně upřímná a každýmu hned vpálím odpověď. Pokud se mi něco nelíbí - dozvíte se to. Nejsem ten typ člověka, který pomlouvá, co měl kdo na sobě, kdo s kým chodí, jak kdo vypadá a podobné věci do kterých mi nic není. Každý je nějaký, ale nikdo nikdy nebude perfektní či dokonalý. Můžete se tak cítit, ale to Vám nedává tu možnost se nad někým nadřazovat a ponižovat lidi. Jsem pro každou strandu a děsný aktivista. Své problémy si nechávám většinou jen pro sebe a nebo je zdělím Dee (druhá adminka).
-----------------------------
Miluji: Texty písní Voxela (doporučuji i když jich moc zatím není), když se mám s kým hádat. Ráda zděluji svůj názor lidem a jsem děsně kritická a proto rubrika >Critique, svoje kamarády a prostě když mám možnost rýpat :D Já říkala, že nejsem dokonalá a tohle Vás ode mě odpudí. Ovšem jsem hodná a lidi šetřím ;D


Adminka Dee

20. srpna 2012 v 18:33 | Dee |  Dee

Jméno: Denisa
Věk: čerstvě 16
Sourozenci: starší sestra

Už v minulosti se lidé učili zdravit. Mávali si, kývali na sebe, později si vymysleli nějakou haplatilku a nějak oslovení nazívali. Možná právě ,,Hi" , ,,Hello" nebo cokoliv jiného. I když už je to staletí zpátky, tak já právě teď nevím jak Vás oslovit. :D Začnu tety tím, že jsem velmi pečlivá, miluji své kamarády, svého přítele, pejska, nakupování, kino, Mekáč a podobné věcičky a záliby. Stejně tak jako Peth, tak i já jsem upřímná, ale často mi trvá než někomu vpálím nějakou odpověď. :D Ráda svůj názor prosazuji a vždy si stojím za tím co vypustím ze svých malých a drzích úst.

Mám ráda:
1.Mrkev
2.Svojí rodinku
3.Divadlo (hraju na prknech)
4.Pop/Rockovou hudbu
5.Hřbitovy
6.Vůni třeští
7.Meloun,jahody
8.Lidi s názorem, co se nestydí
9.Hodně času věnuji zkoumání a pozorování vesmíru
10.Filmy jejichž žánr je dramatický, životopisný či o vesmíru.
11.Matese.

Nemám ráda:
1.One Direction
2.Justina Biebera
3.Falešné lidi
4.Cibuli a houby
5.Karetní hry
6.Kuřáky
7.Své jméno

Jsem fanouškem:
1.Simple Plan!
2.Nickleback!
3.Jak jsem poznal vaši matku
4.J.K. Rowlingové - doporučuji film Magická slova: Příběh J.K.Rowlingové
5.Epochy - ten časopis si kupuji pořád
6.Voxela

******
Ráda tvořím nějaké grafické výtvory. Layouty mi zrovna moc dvakrát nejdou :D Jak už jsem zmiňovala, tak hraji v dramaťáku (7let). Nástup na střední školu mi v tom asi zabrání což mě malinko vytáčí :/ ;D Ode dneška (20.8.) nesnášim časopis Bravo! Dívala jsem se z nudy na jejich stránky a všimla jsem si, že v jejich speciálním čísle bude plakát SP, tak jsem v tom pařáku letěla do města, abych si ho koupila - roztrhám fólii, listuji plakátama, čtu nápis Simple Plan, zadívám se na plakát a tam Maroon5, časák vyhodím a nenávidím Bravíčko! :D
S Peth jsme se rozhodli (po dlouhém uvažování), že si založíme blog. Tento blog bude hlavně o tom jaký máme nazor na určité věci, doporučíme Vám jisté filmy nebo jiného věci. Jsme obje velmi upřímné ale ona víc, takže jsme se rozhodli založit rubriku Critique. Budeme v ní kritizovat různé věci. Kritika může být dobrá i špatná - jako u filmů apod. - Do této rubriky se budete moct zapojit i Vy - časem bude vše vysvětleno. :)
Jsme fanynky: