Justin Bieber ft. Big Sean - As Long As You Love Me

21. srpna 2012 v 17:27 | Dee |  Critique
Kája si přála kritiku i k videoklipu As Long As You Love Me od Justina Biebera. Ve snímku můžeme vidět Big Seana, který se na přípravě této skladby podílel. Kluci, hoši, chlapy..nevím :D Zpívají o tom jaké to je někoho milovat. Dívky otec zrovna nejeví moc velký zájem o to, že by měla jeho dcera chodit s chlapcem (Justin).

Nejsem velká fanynka Justina a proto nebudu zlá :D Udržím své názory na něj na uzdě a budu hodnotit jen klip. Dá se říct, že lidé milují to povídání před tím než se pustí samotná písnička a začne se něco dít. I mě se to líbí a vždy se to danným umělcům co na videu pracují povede. V tomto případě se jim to nepovedlo. 42minuta - je vidět kameraman, jak filmuje scénku. :D Což mi přijde nepřípustné. Když se toto objeví ve filmu nebo ve videu, tak si toho lidé hned všimnou. Zajímalo by mě proč si toho nevšiml ten, kdo tohle video měl na starost. Teď to běhá světěm. Justina ovšem musím pochválit. Jak je známo je to velmi dobrý zpěvák a tanečník. V tomto snímku dlouhém skoro 6minut předvedl nejen to - ukázal, že umí i hrát. Líbí se mi taneční kreace a dokonale to pasuje do melodie písničky. Milostné scénky s dívenkou jsou opravdu k chuti, že? Plno dívek by chtělo být na jejím místě. To se Justinovi a ostatím opravdu moc povedlo. Zároveň je ovšem dobré, že to neskončí happy endem. Aspoň má význam písničky smysl a navazuje na videoklip. :)

Chyby podle mě: 42minuta - kamera, 4:29-4:30 Justin už má skloněnou hlavu a to ho ještě neudeřil také je vidět, že se ho ani nedotkl, ale nemůžeme chtít aby ho něko bil :D

Dobrá kritika: 50% - taneční kreace, příběh, konec
Špatná kritika: 50% - kameraman, "bitka" :D

Opravdu dlouho jsem přemýšlela nad procenty. Podle mě je prostě špatné, když je v nějakém snímku vidět kamera. V tomto případě to zabírá hodně času a místa ve videu. Nakonec jsem to nechala pade na pade, protože by to bylo mnohem horší ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dem. Dem. | 21. srpna 2012 v 19:29 | Reagovat

Tak né asi :D Ta kamera :'D lol

2 Anička. Anička. | Web | 27. srpna 2012 v 17:16 | Reagovat

ajhdkja dokonalosť <33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Jsme fanynky: