Will.I.Am ft. Eva Simons - This Is Love

21. srpna 2012 v 15:22 | Peth |  Critique
Přináším první kritiku na přání. Karolína si přála dvě kritiky - na tohle video a pak ještě na video od Justina Biebera, ale jak zadala, tak to druhé má na starost Dee. :) Popravdě jsem ráda, že jsi zrovna mě vybrala tohle video, protože je to má oblíbená písnička ;)
Will.I.Am spolu s odvážnou a mladou zpěvačkou Evou Simons vytvořili píseň o tom jaké to je cítit hudbu. Přesněji beaty. Svými slovy a slokami ukazují lidem, jak se cítí hudba - This Is Love.
S videoklipem nejsem tak spokojená, jako s textem. Mám Londýn velmi ráda až na to jak je to šedé město. Ovšem pro tuhle píseň by jsem vybrala nějaké rušnější město. Vím, že New York se vyskytuje v plno videoklipech, ale vzhledem k tomu, že je to taneční píseň tak bych osobně vybrala NY a nebo třeba Monte Carlo či Vatikán. Né, dělám si prču :D Vatikán určitě ne, ale bylo by to celkem dobré no ne? :D To že Will začíná v prvních sekundách hrát na klavír je podle mě dobré. Více vynikde melodie, ale pak mi tam nesedí jak drží ten deštník a zpívá. Bez toho deštníku by se to klidně obešlo ;)

Chyby podle mě: Ten deštník, jak už jsem zmiňovala. Také je vidět, že video je točené ve studiu a proto, když ve videu prší jak z konve, tak lidé co chodí za Willem nemají deštník. Když budete pozorní, tak si můžete všimnout, že nějaké osoby tam chodí až dvakrát a mají tu samou chůzi. :D

Dobrá kritika: 40% - klavír, notebook, 'ohňostroj', efekty, lidé co tančí
Špatná kritika: 60% - deštník, kolemdoucí, Londýn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karolína Karolína | E-mail | 21. srpna 2012 v 16:18 | Reagovat

Teď jsem se na to video dívala znova :D A opravdu :D Jedna bloncka tam projde aspoň 3x :D Mě ta scénka s deštníkem byla hned na první pohled do očí :D Na tu kameru se to nehodí :D

K tomu Vatikánu :D :D dostala si mě, ale to by jim stejně neprošlo :D Museli by mít povolení od papeže :D

2 Peth Peth | Web | 21. srpna 2012 v 16:32 | Reagovat

[1]: Ale bylo by to dobré mít ve videoklipu třeba samotnýho papeže ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Jsme fanynky: