Critique

Justin Bieber ft. Big Sean - As Long As You Love Me

21. srpna 2012 v 17:27 | Dee
Kája si přála kritiku i k videoklipu As Long As You Love Me od Justina Biebera. Ve snímku můžeme vidět Big Seana, který se na přípravě této skladby podílel. Kluci, hoši, chlapy..nevím :D Zpívají o tom jaké to je někoho milovat. Dívky otec zrovna nejeví moc velký zájem o to, že by měla jeho dcera chodit s chlapcem (Justin).

Nejsem velká fanynka Justina a proto nebudu zlá :D Udržím své názory na něj na uzdě a budu hodnotit jen klip. Dá se říct, že lidé milují to povídání před tím než se pustí samotná písnička a začne se něco dít. I mě se to líbí a vždy se to danným umělcům co na videu pracují povede. V tomto případě se jim to nepovedlo. 42minuta - je vidět kameraman, jak filmuje scénku. :D Což mi přijde nepřípustné. Když se toto objeví ve filmu nebo ve videu, tak si toho lidé hned všimnou. Zajímalo by mě proč si toho nevšiml ten, kdo tohle video měl na starost. Teď to běhá světěm. Justina ovšem musím pochválit. Jak je známo je to velmi dobrý zpěvák a tanečník. V tomto snímku dlouhém skoro 6minut předvedl nejen to - ukázal, že umí i hrát. Líbí se mi taneční kreace a dokonale to pasuje do melodie písničky. Milostné scénky s dívenkou jsou opravdu k chuti, že? Plno dívek by chtělo být na jejím místě. To se Justinovi a ostatím opravdu moc povedlo. Zároveň je ovšem dobré, že to neskončí happy endem. Aspoň má význam písničky smysl a navazuje na videoklip. :)

Chyby podle mě: 42minuta - kamera, 4:29-4:30 Justin už má skloněnou hlavu a to ho ještě neudeřil také je vidět, že se ho ani nedotkl, ale nemůžeme chtít aby ho něko bil :D

Dobrá kritika: 50% - taneční kreace, příběh, konec
Špatná kritika: 50% - kameraman, "bitka" :D

Opravdu dlouho jsem přemýšlela nad procenty. Podle mě je prostě špatné, když je v nějakém snímku vidět kamera. V tomto případě to zabírá hodně času a místa ve videu. Nakonec jsem to nechala pade na pade, protože by to bylo mnohem horší ;)

Will.I.Am ft. Eva Simons - This Is Love

21. srpna 2012 v 15:22 | Peth
Přináším první kritiku na přání. Karolína si přála dvě kritiky - na tohle video a pak ještě na video od Justina Biebera, ale jak zadala, tak to druhé má na starost Dee. :) Popravdě jsem ráda, že jsi zrovna mě vybrala tohle video, protože je to má oblíbená písnička ;)
Will.I.Am spolu s odvážnou a mladou zpěvačkou Evou Simons vytvořili píseň o tom jaké to je cítit hudbu. Přesněji beaty. Svými slovy a slokami ukazují lidem, jak se cítí hudba - This Is Love.
S videoklipem nejsem tak spokojená, jako s textem. Mám Londýn velmi ráda až na to jak je to šedé město. Ovšem pro tuhle píseň by jsem vybrala nějaké rušnější město. Vím, že New York se vyskytuje v plno videoklipech, ale vzhledem k tomu, že je to taneční píseň tak bych osobně vybrala NY a nebo třeba Monte Carlo či Vatikán. Né, dělám si prču :D Vatikán určitě ne, ale bylo by to celkem dobré no ne? :D To že Will začíná v prvních sekundách hrát na klavír je podle mě dobré. Více vynikde melodie, ale pak mi tam nesedí jak drží ten deštník a zpívá. Bez toho deštníku by se to klidně obešlo ;)

Chyby podle mě: Ten deštník, jak už jsem zmiňovala. Také je vidět, že video je točené ve studiu a proto, když ve videu prší jak z konve, tak lidé co chodí za Willem nemají deštník. Když budete pozorní, tak si můžete všimnout, že nějaké osoby tam chodí až dvakrát a mají tu samou chůzi. :D

Dobrá kritika: 40% - klavír, notebook, 'ohňostroj', efekty, lidé co tančí
Špatná kritika: 60% - deštník, kolemdoucí, Londýn
 
 

Reklama
Jsme fanynky: