Dee

Adminka Dee

20. srpna 2012 v 18:33 | Dee

Jméno: Denisa
Věk: čerstvě 16
Sourozenci: starší sestra

Už v minulosti se lidé učili zdravit. Mávali si, kývali na sebe, později si vymysleli nějakou haplatilku a nějak oslovení nazívali. Možná právě ,,Hi" , ,,Hello" nebo cokoliv jiného. I když už je to staletí zpátky, tak já právě teď nevím jak Vás oslovit. :D Začnu tety tím, že jsem velmi pečlivá, miluji své kamarády, svého přítele, pejska, nakupování, kino, Mekáč a podobné věcičky a záliby. Stejně tak jako Peth, tak i já jsem upřímná, ale často mi trvá než někomu vpálím nějakou odpověď. :D Ráda svůj názor prosazuji a vždy si stojím za tím co vypustím ze svých malých a drzích úst.

Mám ráda:
1.Mrkev
2.Svojí rodinku
3.Divadlo (hraju na prknech)
4.Pop/Rockovou hudbu
5.Hřbitovy
6.Vůni třeští
7.Meloun,jahody
8.Lidi s názorem, co se nestydí
9.Hodně času věnuji zkoumání a pozorování vesmíru
10.Filmy jejichž žánr je dramatický, životopisný či o vesmíru.
11.Matese.

Nemám ráda:
1.One Direction
2.Justina Biebera
3.Falešné lidi
4.Cibuli a houby
5.Karetní hry
6.Kuřáky
7.Své jméno

Jsem fanouškem:
1.Simple Plan!
2.Nickleback!
3.Jak jsem poznal vaši matku
4.J.K. Rowlingové - doporučuji film Magická slova: Příběh J.K.Rowlingové
5.Epochy - ten časopis si kupuji pořád
6.Voxela

******
Ráda tvořím nějaké grafické výtvory. Layouty mi zrovna moc dvakrát nejdou :D Jak už jsem zmiňovala, tak hraji v dramaťáku (7let). Nástup na střední školu mi v tom asi zabrání což mě malinko vytáčí :/ ;D Ode dneška (20.8.) nesnášim časopis Bravo! Dívala jsem se z nudy na jejich stránky a všimla jsem si, že v jejich speciálním čísle bude plakát SP, tak jsem v tom pařáku letěla do města, abych si ho koupila - roztrhám fólii, listuji plakátama, čtu nápis Simple Plan, zadívám se na plakát a tam Maroon5, časák vyhodím a nenávidím Bravíčko! :D
S Peth jsme se rozhodli (po dlouhém uvažování), že si založíme blog. Tento blog bude hlavně o tom jaký máme nazor na určité věci, doporučíme Vám jisté filmy nebo jiného věci. Jsme obje velmi upřímné ale ona víc, takže jsme se rozhodli založit rubriku Critique. Budeme v ní kritizovat různé věci. Kritika může být dobrá i špatná - jako u filmů apod. - Do této rubriky se budete moct zapojit i Vy - časem bude vše vysvětleno. :)
 
 

Reklama
Jsme fanynky: