Peth

Adminka Peth

20. srpna 2012 v 18:34 | Peth

Jméno: Petra
Věk: 16
Sourozenci: Nemá.

-----------------------------
Má ráda: Harryho Pottera - knížní verze, pizzu, 7UP, propisky se zvířátky, upřímné lidi, zvířata, KFC, vůně levandulí, karafiáty, Demi Lovato, Selenu Gomez, Zayna Malika - jen kvůli vzhledu!

Nemá ráda: One Direction, lháře, lidi kteří na sebe chtějí jen upozornit a využívají k tomu někoho jiného, houby, Německo, Tokio Hotel, nudu, tropy , slimáky.

Ovšem, že je toho mnohem více, ale to podstatné tu je. Myslím ;D Než se do mě plno Directionerek pustí, že "nemám ráda" 1D, tak si sedněte a dýchejte - je rozdíl nemít rád a nenávidět.

Nenávidím: Nevím proč, ale vždy budu mít proti srsti Zelenou a Frisco :DD
-----------------------------
Netuším, co takle psát :D Ráda poslouchám Demi Lovato. Je to silná dívka a přeji jí jen štěstí a hlavně zdraví. :) Od vydání nového alba BELIEVE od Justina (jakoby nikdo něvěděl :D) mám toho klučíka ráda (Dee mě zabí, ale je to má věc). Stejně na něj mám svůj názor stejně tak jako na plno dalších věcí - filmů, knih, lidí, celebrit. To že se mi líbí nějaká jeho nová píseň, ze mě hned nedělá Belieberku - DÍKY BOHU lol :DD Miluju karafiáty a pařby se svýma kamarádama. Všem co neviděli Černou ženu - doporučuji! Je to krásný film a nikdy mě neprestane nudit. Jsem totální fanoušek Harryho Pottera a právě Daník v tomto filmu hraje hlavní roli - Že by konečně zemřel ? ;) Ráda nakupuji, jako každá holka a pokud to není jedna z dívčích oblíbených činností - Jste snad kluci ? :D I když..teď je polovina kulčičího lidstva zženštilá až až. :D
-----------------------------
Pavahou jsem trochu odpuzivá :D Jsem totálně upřímná a každýmu hned vpálím odpověď. Pokud se mi něco nelíbí - dozvíte se to. Nejsem ten typ člověka, který pomlouvá, co měl kdo na sobě, kdo s kým chodí, jak kdo vypadá a podobné věci do kterých mi nic není. Každý je nějaký, ale nikdo nikdy nebude perfektní či dokonalý. Můžete se tak cítit, ale to Vám nedává tu možnost se nad někým nadřazovat a ponižovat lidi. Jsem pro každou strandu a děsný aktivista. Své problémy si nechávám většinou jen pro sebe a nebo je zdělím Dee (druhá adminka).
-----------------------------
Miluji: Texty písní Voxela (doporučuji i když jich moc zatím není), když se mám s kým hádat. Ráda zděluji svůj názor lidem a jsem děsně kritická a proto rubrika >Critique, svoje kamarády a prostě když mám možnost rýpat :D Já říkala, že nejsem dokonalá a tohle Vás ode mě odpudí. Ovšem jsem hodná a lidi šetřím ;D

 
 

Reklama
Jsme fanynky: