You want?

You want critique?

21. srpna 2012 v 14:04 | Dee&Peth
Nevíme jestli se někdo zapojí, ale doufáme že třeba časem někdo napíše. :)
O co jde? Do komentáře nám můžete napsat na co by jste chtěli kritiku. Upozorňujeme, že u knih to bude trošku horší. Peth (knihomol) asi nebude chtít číst nějaké knihy. Nadruhou stranu má jich hodně přečtených, takže se třeba trefíte. Můžete chtít kritiku i na něco, co jste nikdy neviděli nebo nečetli a tím pádem Vám jedna z nás udělá obrázek.
Kritiku můžeš chtít: o filmu, seriálu, knize, hudebním videu, na tvůj blog a nebo můžeš přihlásit blog který rád/a naštěvuješ.

Název: Napiš název filmu nebo třeba knihy - podle toho, co jsi si vybral/a.Pokud chceš ohodnotit tvůj blog, tak místo 'název' dej adresu a nebo jestli chceš ohodnotit jiný blog, tak to samé.
Hudební video: Místo 'názvu' dej odkaz na youtube

To aby jste si vybrali od koho kritiku chcete :)
Peth: Od sedmého ročníku zák. školy psala malé články do školích novin. Ráda čte a proto si vysloužila na základce přezdívku ,,Knihomol" v deváté třídě už psala větší články, co se týkali základky spolu s Josefem Krobem (řiditel).

Dee: Od září nastupuje na střední školu; obor žurnalistika. Od svých 14-ti psala spolu s Klárou (hlavní novinářka L. Deníku) Libochovický Deník (městské noviny). Má velký podíl na článku o J.E. Purkyně (Libochovický rodák) a její dílo vysí v Libochovickém zámku. Zůčastňovala se akcí okolo Libochovicka, aby poté mohla psát. Dělala to pro sebe a protože noviny potřebovali mladšího ducha. Co na téhle práci miluje - zdělení svých kritik ostatním a brýle :D
[Naše díla-nedíla naleznete na stránkách města,stránkách školy,stránkách Li.zámku]
Do komentáře:
1.Tvojí přezdívku/Nick
2.Blog/nemusíš mít
3.Film/Seriál/Kniha/H.Video/Blog?
4.Název?
5.Kritiku chceš od Peth nebo od Dee?
 
 

Reklama
Jsme fanynky: